/ 178.216.47.* / 2011-07-26 21:59
" ta firma idzie na dno szkoda bo dobrze mogla prosperowac byc kims na rynku ale przy takim
mysleniu i logistyce co ja pisze braku logistyki i tym sprzetem czyli pojazdami ktorymi
dysponuja to az dziw ze kierowcy tym jezdza szacun dla kierowcow ja bym zwolnil
wszystkich odpowiadajacych za logistyke i zaopatrzenie hale stoja puste to wstyd ze ktos
jedzie do hurtowni alkoholi a tu przykro ale mozemy sprzedac wode w chwili obecnej brak
piwa ludzie jest sezon powinna firma zarabiac nowych klientow nabywac a nie tracic
wszystko szkoda slow "