To jest właśnie to co mnie kusi. Jeśli ktoś będzie chciał je posłać w rynek, musi poziom dość mocno wywindować, bo nawet nominału nie utrzyma przy pierwszej próbie. Dziś podstawiłem się na parę sztuk po 0,19. Może dobiorę sobie jeszcze i zejdę ze średnią na 0,20.