Czytalem Te wypociny,,a powyzej pisze albo goes albo Dol,.pocztaj jeszcze innych. Takie pisanie o niczym,,moze tak ,moze tak:) zobaczymy,,nie po to ktos Tu zadaje sobie tyle trudu kazdego dnia,,pozatym ja mam czas I Mie mam 18 millionow nowych akcji ,,jak sie zapewne domyslasz nie ozenisz ich z pulapu 0,30 :)),,