Panowie z całym szacunkiem, ale nikt tu w szarpanie drobnych się nie bawi - w to nie uwierzę. Mają tyle papiera, że są po kokardę zarobieni. Albo sobie wyżej pociągną. Wasza ideologia chyba mocno naciągana jest. Żeby nie było, kibicuję, ale jestem realistą.