Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,70 zł , zmiana od tamtej pory: 6,84%

Re: od DNIA 16.06.2020 - BARANY BĘDĄ PŁĄCIĆ PO 50, 51, 52, 53...

Zgłoś do moderatora
Jakim cudem ???? Latali na kwartalnych przed płatach tak się tutaj ludzie podniecali. To sobie teraz policzcie ile dostaną za kwiecień maj czerwiec był opłacony. Lipiec sierpień wrzesień będą ostre straty bo przed płat już nie będzie. Póki co w siatce enetera nie wiele się zmieniło...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 32,80 2021-10-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.