Spójrz na wykres np. BGE.
Historyczny dołek w okolicy 0,04 zł a kilka tygodni później wrócił na poziomy z czasów debiutu.
Jeszcze kilka spółek miało podobną historię na wykresie.
Zaklepanie układu będzie oznaczało powrót do normalności więc nie ma innej drogi jak droga w kierunku 1zł!!!:)))