Dnia 2013-02-28 o godz. 10:06 ~pogodno napisał(a):
> czyli kiedy? Napisz bo termin ma wieksze znaczenie dla mnie
zlituje sie nad wami bo widze ze same sieroty tutaj pisza hahhaha....dzwonilem ale....nikt nie odbiera poki co hahahahahahahaaha:) ale bede probowal.