w oczekiwaniu na info które może nie być pozytywne warto chyba wyjść z akcji oczywiście jak ktoś ma na + , jak będzie dobrze to zawsze można wskoczyć - aż tak to nie poleci jak to piszą co niektórzy, nawet ja będzie podpis na umowie to nie spodziewam się jakiego zawieszenia notowań nawet na 1 dzień, a poziomy o których się tu wypisuje są nierealne - oczywiście wg mnie