Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15 660,00 zł , zmiana od tamtej pory: 35,38%

Re: Oczekiwanie

Zgłoś do moderatora
zeby tylko LPP nie stał się Sinsayem wyłącznie :). Maja też inne brandy, które jak tak dalej pójdzie pójdą w piach i LPP już nie będzie gonić Indetix’u tylko Pepco i taniego chińczyka.
  • Oczekiwanie Autor: ~Misiozmalopolski
  • Re: Oczekiwanie Autor: ~Ppp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LPP -2,11% 19 705,00 2026-01-29 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.