Dnia 2011-12-07 o godz. 22:20 robert31 napisał(a):
> Dnia 2011-12-07 o godz. 22:14 ~ktos napisał(a):
> a
> wiec pronox dostal skrzydel ,teraz bedzie wazne czy
> > przebije 0,14 jak poszybuje wyzej to bedzie
> sliczny wykres
> i jazda, a jak nieprzebije to moze
> sie dalej opsuwac.
jutro zaczynamy od 12............a
> kończymy na 14...........powoli,nic na siłe:)
Wg mnie zaczniemy jednak między 0,14-0,15 a co potem to nie wiem:) Wnioskuję na podstawie jak zakończyliśmy sesję, w końcu były widły na 0,14... a na koniec wychodzili dt co brali rano. Rano mogą zacząć od zrywu.