Dnia 2011-12-07 o godz. 22:31 ~MAD napisał(a):
> RANO BĘDZIE ZJAZD NA 0,10 a potem wrócimy do 0,13...
> trzepanie jeszcze sie nie skończyło
I to nie jest dygresja...............ale stwierdzenie faktów.Widzisz co robi Antek widłowy,więc ten numer niestety nie przejdzie na tym walorze............a nie miał bym nic przeciwko:):):)