Dnia 2011-12-07 o godz. 22:14 ~ktos napisał(a):
> a wiec pronox dostal skrzydel ,teraz bedzie wazne czy
> przebije 0,14 jak poszybuje wyzej to bedzie sliczny wykres
> i jazda, a jak nieprzebije to moze sie dalej opsuwac.
jutro zaczynamy od 12............a kończymy na 14...........powoli,nic na siłe:)