Masz całkowitą rację, ale ile osób jest wstanie zaryzykować kolejne dziesiątki tysięcy mając już większą stratę. A sądzę, że osób ze stratą na Modivo trochę jest. Dobrze się mówi o uśrednianiu, ale jak kurs zjeżdża z 240 na 70, to nie jest to takie proste. Nie jeden dał się złapać przy spadku na 170, że to już jest okazja. Sam też kupiłem wtedy parę akcji :-)