Ja też nie wpakowałem w Modivo pół miliona tylko mniej. Tu chodzi o ilość inwestorów nawet z mniejszym kapitałem ale kupujących na spadkach i sprzedających przy wzrostach w sposób zgrany. Przecież nie trzeba z nikim się umawiać. Każdy chyba widzi kiedy jest górka a kiedy dołek