Napiszcie lepiej czy coś dziś dokupiliście - bo tylko wtedy akcje rosną - nie od patrzenia na wykresy i wróżenia tylko od zakupów. Ja osobiście dobrałem dziś na maksa. Jak nie będziemy sami kupować przy korektach tylko czekali aż zrobią to za nas inni to długo możemy tak czekac