a pamietacie Universal jak prezes robił wuja wszystkich ???????????
NIE to macie powtórke z rozrywki bu hahahahahahahahahahaha
Zostaniecei potraktowani jak karp na swieta
A pozdrowce prezia i kmpanów bo pewnie sieja ziarnoo usredniania na przysżłosc tu na forum bi gdzi emozna znalesc jeleni na głowno bu hahahahaaaaaaaaa
Pożywiom uwidim. Ja jestem tu spokojny. Napewno tu zarobię i to nie mało. Wszystkiego Najlepszego.
P.S.
Miałem też optimusa po 1.65 i zarobiło się co nieco. Tutaj zarobimy procentowo dużo więcej. Trzymać i czekać do skutku, nawet mogę poczekać rok, aż zarobię nigdzie mi się nie spieszy, taka jest moja dewiza.