nikt cie nie wyzywal to ja napisalem pare prawdziwych slow o tych tchuzliwych leszczach co maja po pare akcyjek i wywalaja ze strata bo im na karpia brakuje ,a pozniej pisze jeden z drugim ze kurs spada lu jest trzymany , a to przeciez posrany leszcz wstrzymuje wzrosty ale to tak jak napisales beda wskakiwac jak kurs bedzie duzo wyzej