Dnia 2011-12-22 o godz. 16:34 gosc1313 napisał(a):
> Niecierpliwi opuszczają pokład po 10 gr/akcję...
To
> dobrze...nie będą wstrzymywać pochodu, jak już ruszy :-)
> pzdr Wszystkich
Dnia 2011-12-22 o godz. 16:34 gosc1313 napisał(a):
> Niecierpliwi opuszczają pokład po 10 gr/akcję...
To
> dobrze...nie będą wstrzymywać pochodu, jak już ruszy :-)
> pzdr Wszystkich
Dokładnie kolego jak piszesz. Jestem na giełdzie od 1995r., jeszcze pamietam z łezka w oku jak dzwoniłem do maklera zeby złożyc zlecenie. Wielu tu szczeka, że gruby wywala. Jeszcze nie widziałem sytuacji, żeby jakiś grubas wyrzucał na spadkach. Przezucać na słupy albo z wora do wora to inna sytuacja. Leszczyki jak bedziecie tak popuszczać to wam odbiorą papierki do ostatniego. Na Optimusie czekałem prawie rok aż ruszył, a potem miałem 600% (od 1,2 do 8zł) Pozdrawiam wytrwałych, nie dajcie sie wystraszyć naganiaczom.