Cierpliwości, cierpliwości, nie od razu Rzym zbudowano. Czekamy na info o płatności kolejnych rat, odzyskach, być może wygranych sprawach (Deloitte) oraz zwiększeniu zaangażowania przez miśki. Poza tym, najmilsi nikt tu nikogo nie zmusza do zakupów, czy trwania pzy trj upadłej spółce. Bez problemu można spuścić walor po kosztach (obroty rzędu 100 k waloru dziennie).