Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -30,00%
Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jak się wychodzi z takich nieudanych inwestycji by nie wywołać paniki. Zdradzę ci tajemnice tylko nikomu nie mów - nie musisz wystawiać całego pakietu naraz, możesz karmić o 100-200 akcji nawet jak masz ich 20000 i to jest mądrzejsze rozwiązanie by nie wywołać popłochu sprzedając wszystko na raz. popytu takiego dużego by się i tak nie znalazło a tylko drobnica by spanikowła i zbiła kurs jeszcze bardziej ;)
  • obrót Autor: ~men
  • Re: obrót Autor: ~Ktowie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -0,83% 1,19 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.