Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -27,49%
nie rozumiem tej paniki, sprzedawane są pakiety od drobnych inwestorów, po 100, 500, 1000, na bardzo małych obrotach, nie wróży to źle, świadczy tylko o tym że drobni gracze nie mają zapasu poduszki finansowej i każde 500 PLN jest dla nich ważne. Poważnych ruchów brak, moim zdaniem więksi inwestorzy zbierają w korytarzu 1-1,7 PLN z perspektywą na kilka miesięcy
  • obrót Autor: ~men
  • Re: obrót Autor: ~Ktowie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLARISIT -3,88% 1,24 2022-05-20 14:35:41