To nie jest kwestia „teorii”, tylko opis mechaniki rynku przy obecnej płynności. Arkusz jest pusty, zlecenia są minimalne, a każdy większy ruch wybija TKO to są fakty, nie interpretacje. Można się spierać o motywy spółki, ale mechanika notowań działa tak samo niezależnie od tego, jaki ktoś ma „cel”.