Wygląda to na jakieś wmawianie nam ze czarne jest białe. Przekaz jest w tej chwili aby ocieplić i wybielić spółkę. To jest celowe działanie. Dziwnym trafem takie intensywne wybielanie zaczęło się od momentu gdy nagle obroty spadły jakieś to już będzie 2 miesiące temu. Ale to się nie uda w przypadku przyklepanych tych wszystkich działań rozpęta się afera i pozostanie jeszcze większy niesmak jaki jest teraz. Godna cena i przyznanie się do błędów w tych nadużyciach pozwoli jeszcze zachować odrobinę godności i rozstać się z giełdą w trochę lepszych nastrojach. Każdy ma swój rozum i z tych 14 mln akcji pozostałych mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy wyleszczyć się za marne grosze. Czekam na sprawiedliwość już kilka lat i poczekam jeszcze kilka jeżeli będzie potrzeba. Nie oddałem akcji w wezwaniu po 18.5 to tym bardziej teraz nie oddam po tylu latach.