Z tego co pamiętam to głównym akcjonariuszem jest dnld holding które abris oddał sprzedał albo przepisał na berczynskiego i kogoś tam jeszcze także oficjalnie akcji nie mają i problemu też. Kto według Ciebie w takim razie wykreował popyt na prawie 20 mln akcji w te dwa i pół miesiąca ? Możliwe że spekulanci dysponują takim kapitałem ?