Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,92 zł , zmiana od tamtej pory: -0,22%

Re: O co chodzi w tym interesie?

Zgłoś do moderatora
Do jakiego grudnia....
Znowu ta sama bajka, grudzień rajd św. Mikołaja, a potem dupa.

Potem bajka, że efekt stycznia i znowu dupa....

Potem niby wzrosty pod wyniki kwartalne, półroczne, roczne....

I od kilku lat "w kółko Macieju" te same bajki i zaklinanie rzeczywistości.

Czy ktoś zbiera papier z giełdy ?
Moim zdaniem raczej nie.
Jakby ktoś ostro zbierał, to nie byłoby obrotów po 50-200k tylko jak ostatnio 2 miliony.

Raczej ktoś blokuje kurs z jedynie sobie wiadomych powodów.

Czy ONDE powinno być dzisiaj dużo wyżej ?
TAK.

Czy ONDE po tylu dobrych espi powinno mieć dużo większe obroty i większe zainteresowanie ?
TAK.

Póki co niestety tak nie jest i komuś bardzo zależy, żeby tak nie było.

Być może kiedyś wystrzeli rakieta w górę, tak jak ostatnio BUMECH 500% w miesiąc, ale póki co, to jest dno, wodorosty i 5 metrów mułu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE 2,06% 8,90 2025-10-24 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.