Ależ oczywiście że to ma znaczenie.
Popatrz na wolumen transakcji to zobaczysz kto to sprzedaje - drobni inwestorzy mający po 300 akcji. Po prostu jeśli widzą że W20 robi -3% to mają stracha i zwijają się z rynkubo boją się powrotu bessy. Nic na to nie poradzisz. Do tego dochodzi silna korekta na NCIndex.
Popatrz na to z innej strony - Aton od dwóch miesięcy znajduje się w konsolidacji 5.60 - 6.80 Mógłby spadać jak inne spółki z NC, a on tylko stoi w miejscu w okolicy 6 zł.