z pewnością ma to znaczenie, ale większe dla spółek które rosną dzięki obcemu kapitałowi.
Myślisz że w ATO inwestuje obcy kapitał skoro nawet nasze rodzime TFI narazie nie wchodzą w te spółki?
Może kiedyś przyjdą takie czasy że kurs ATO będzie skorelowany dodatnio z zachodnimi indeksami i wypowiedziami szefa FED:))