Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,80 zł , zmiana od tamtej pory: -26,32%

Re: O co chodzi?

Zgłoś do moderatora
Zysk netto za ostatnie 4 lata jest większy niż obecna kapitalizacja firmy. Dodatkowo spółka jeszcze pochwaliła się dużą ilością wynajętych powierzchni biurowych. 2022 zapowiada się jeszcze lepszy niż 2021:)))
  • O co chodzi? Autor: ~Trader
  • Re: O co chodzi? Autor: ~MuMMiN
  • Re: O co chodzi? Autor: ~Trader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 0,60% 16,80 2023-06-05 11:49:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.