"teoretycznie będzie musial zacząć kupować akcje na gpw" - zgadza się, masz racje, ale jeśli emisja będzie na slupy, to spokojnie nie podnosząc ceny skupi akcje ile będzie chacial, tylko znow pytanie po co to mieszanie? dziwne.
Mam jednak nadzieje ze po emisji ktoś inny się ujawni niż tylko pusty komunikat o zmniejszeniu zaangażowania w spolke psholco, ktoś inny oczywiście niż dziwne spolki z Cypru czy innych pokrętnych wysepek