Jakoś wyjaśnienia do mnie nie trafiają.
Temat wykupu obligacji jest znany od 9-ciu miesięcy. W żadnej informacji nie było mowy o tym ,że wykup będzie przez COG S.A.
Umowy kredytowe są celowe i COG miał wykorzystać pozyskane finansowanie i dodatkowy kapitał na wykup obligacji a nie na podniesienie kapitału spółki zależnej.
Jeżeli obligacje ma wykupić COG S.A to powinien być stroną umów kredytowych. Po co COG Holding bierze na siebie koszty finansowania COG S.A. ?
Jak niewiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o to samo.