Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NWZA 20 marca 2009

Zgłoś do moderatora
A gdzie ten pzychol co zawsze po sesji ustawia 1-2 mil akcji z ceną 1 gr na sprzedaży? Co dziś nie straszy? Zachowam sie jak typowy Polak i powiem, że marze o tym aby mu prąd wyłączyli wszystkie kompy w okolicy padły tak aby gość nie zdążył wycofac swego zlecenia. Jak widze takie machloje to zawsze ustawiam PKC na kupno jak gość sciąga zlecenie ja też sciągam. Kiedyś może coś mu sie spsuje i opyli akcje od 8 gr w dół aż po 1 gr i wtedy bądą moje. Od razy opyle po 2 gr zyskując 100%, bo na więcej nie licze na tej spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BELEAF 0,00% 3,20 2026-01-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.