Dnia 2018-01-20 o godz. 03:03 ~balin napisał(a):
> Bardzo dużo osób sprzedało akcje, widać po szaleństwie we wpisach na forum. Nie mogło być lepiej. Kurs już nie spadnie.
> Wrócili z pracy do domu i zobaczyli kolejne dobre info, potwierdzenie że eracoin na 100% będzie w tym roku kryptowalutą no i płacz im pozostał. Ja wątpie żeby sternik dał im cokolwiek odkupić. Raczej będzie atak na 6 zł w nadchodzącym tygodniu.
Dawno nie czytałem tak nietrafionej prognozy.