2 plus 2 równa się 4, ja dokupuje 24.01-25.01 po 4,1 fakt jest to komfortowa sytuacja , ale jak sternik uwolnij po 26.01 ( i tutaj możemy polemizować)kurs a nie ze 200 akcji i skok o 5 proc w gore to dokupie, do 8 płn jest to całkowicie bezpieczne po realizacji ich założeń od lipca 2017... Potem tylko wiara , to skomlenie hien bo nie kupiły na czas i te wpisy o wirtualna siedzibę