Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nuda, nuda

Zgłoś do moderatora
odszedłem na godz od laptopa i zaczęło być ciekawie i jakie zainteresowanie, jak nigdy dotąd. Zaczyna być ciekawie, bo te 5-6 gr to już nudziło. Tzw. odpału tu nie przewiduje, no chyba, że człowiek wielu nicków (audi, hurt, asior itp) rzuci 5 mil po pkc ale on chyba nie ma takiej kasy i był tu od innego zadania. Teraz więc raczej powoli do góry, bo postanowienie sądu to jedno a zawarcie układu to drugie. Teraz gra będzie pod układ a na niego muszą wyrazić zgodę wierzyciele. Według mnie warunki układu są b. przyzwoite i jeżeli Prezes nie utracił całkowicie zaufania wierzycieli to powinni je przyjąć a wtedy kurs zapewne pójdzie w górę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.