Dnia 2020-07-28 o godz. 07:11 ~mk_gda_to_gnida napisał(a):
> nawet jak wzrośnie do 20
> ci co kupowali w ostatnich tygodniach zarobią ułamek tego co można było zarobić na gamingu czy spółkach bio-med covidowych
> ale zarobią i szacunek
> ale najtwardszy beton na tym wątku ledwo wyjdzie na zero, a i to nie zawsze
> więc odpowiedzcie mi na pytanie - warto było tu siedzieć kilka lat i patrzeć jak dziedzic poprzez swoją nieudolność zniszczył firmę ??
>
> ps. to że dojdzie do 20 zł oceniam na 0,00000000001% szansy ;)
Mysza, takie to jest prawdopodobieństwo, że połkniesz się sam w całość, rozpoczynając od ogona. Coś jest na rzeczy bo nawet najbardziej twarogowa latryna zaczyna mieć wątpliwości co do swoich wcześniejszych prognoz. Pozdrawiam wszystkich myślących samodzielnie i wytrwałych.