nawet jak wzrośnie do 20
ci co kupowali w ostatnich tygodniach zarobią ułamek tego co można było zarobić na gamingu czy spółkach bio-med covidowych
ale zarobią i szacunek
ale najtwardszy beton na tym wątku ledwo wyjdzie na zero, a i to nie zawsze
więc odpowiedzcie mi na pytanie - warto było tu siedzieć kilka lat i patrzeć jak dziedzic poprzez swoją nieudolność zniszczył firmę ??
ps. to że dojdzie do 20 zł oceniam na 0,00000000001% szansy ;)