Włąsnie jeden ze spekulantow zniecierpliwoony marazmem na parkiecie, sprzedał 4000 akcji pkcem. I podjerzewam, że takich transakcji bedziemy mieli w nanjblizszym czasie więcej, a kurs bedzie spadał. Zaklecia o zamknieciu peronu i inne podobne życzenia, można włozyc między bajki. Tu nie ma zainteresowanych wzrostem kursu, poza dorbnica oczywiście, tu sa zainteresowani spadkami kursu: ZGI lub nowy, dominujacy inwestor.
Taka jest moja spekulacja.:)