Przewidywałem, że ten tydzien rozpoczniemy od spadków. Nie ma w tym nic zaskakującego, wszak dziesiaty tydzien z rzędu średni kurs transakcyjny spada.Jutro przewiduję, że spadki będa kontynuowane i piatka z przodu zadomowi sie tu na dłużej. Tych, którzy oczekuja trwałych wzrostów po podpisaniu umowy inwestycyjnej, czeka rozczarowanie.
Taka jest moja spekulacja.:)