Proszę się nie śmiać ze słonecznika, ta firma ma przed sobą najlepsze lata. Właśnie kończy program inwestycyjny o wartości ok 1 mld$. Jego zyski w najbliższych katach wzrosną skokowo. Na LVC byłem przez ponad 2 lata i na żadnej innej spółce nie zarobiłem tyle co tutaj ale powiedzmy sobie prawdę zysk spółki procentowo nie będzie taki duży jak wcześniej. Liczba klientów tez nie rośnie jakoś znacząco. O dual listingu w USA tez na razie cicho. LVC to dobra spółka ale już po dynamicznym wzroście a Kernel dopiero przed.