zrobiłem ci czujny przyjemność i gratulacje że wypatrzyłeś to reko bo ja w papie ja tego nie widziałem
co do meritum
hm reko nie działa ? , a to pech sternik nie ma pod co ciągnąć? . zresztą to reko mojego ulubionego brokera który w zestawieniu dzisiejszego parkietu jak widac nie posiada takiej perły w portfelu , no tak nie może posiadać bo to byłoby nieetyczne . A tak na marginesie jak mi się wydaje reko mówi że nie będzie żle , tymczasem wycena odzwierciedla że będzie świetnie .
Kazus cdr jako przykład do odrobienia lekcji sie kłania, pozdrawiam tzw. inwestorów długoterminowych