Hm... Liczyłem na merytoryczną odpowiedź bo może coś nie wiem o spółce. Mam ja w portfelu ze średnią poniżej 90, z racji, że siedzę w tej branży jestem co do tej spółki spokojny, poza tym nie robię kolek itd, więc jako długofalowy. Rekomendacje drogi kolego nie są takim picem jak sądzisz. Wystawiajacy je maklerzy są oceniani i przez wlasne szefostwo jak i KNF, czy nie ma tutaj prognoz spekulacyjnych. Czy 157 jest możliwe w tym roku? Spojrzeć na sektor branży w jakiej jest Lv - czemu nie? Pozdrawiam i proszę beż hejtu i obelg, co spotyka sie tutaj dość często.