Sektor gamedev to powinno być o wiele więcej, niż masówka. Kręcenie kółek na spółkach, o których wszystko wiadomo, to nie jest zdrowa giełda. Im więcej dużych, stabilnych graczy, tym lepiej. Przydałoby się więcej inwestorów LT, ale do tego jest odpowiedni FF.