co racja to racja Panie ZiZ, niestety. wtopy w gamedev były i będą, jak pokazuje czas, być może coraz większe, a inwestowanie w te walory już teraz wygląda inaczej niż jeszcze dwa lata temu. także nie demonizowałbym problemów ECC, którzy stwarzają wrażenie odstawać w wielu elementach od polityki PLW... podobnie jak kiedyś ekipa kamizelek, także ich przyszłość mocno niepewna