Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,00%

Re: Nowe otwarcie

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się kiedy idioci-sypacze przestaną sypać. Nie rozumiem w ogóle jak można sprzedawać po takiej cenie.

No cóż, jakiś większy inwestor instytucjonalny by się przydał, bo zawsze znajdzie się jakiś niecierpliwy który będzie chciał sprzedać za wszelką cenę tu i teraz. (oczywiście mówię tutaj o czasie przed wynikami za 3 i 4 kwartał, wtedy nagle się odmieni i zaczną kupować).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 0,53% 19,00 2019-12-10 15:31:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.