Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nowe info o sypaczach a kupujących jak nie było tak nie ma!!!

Zgłoś do moderatora
OPTY,odpowiedz bardzo pouczajaca,moim zdaniem to nie jest tak,bo grubas,wie jakie ma zrobic pociagniecia bo ma wiedze i to ma na tacy, bo przeczyta,przeczytaja,przeanalizuja,i wtedy wiedza jak nas rospracowac i wycyckac,bo wkoncu o to tu chodzi,oni maja tak zwany jadlospis,a my nic nie wiemy,nawet infa nie sa na czasie podawane, czy komunikaty,my mamy akcje czesciowo w ciemno,ja kupuje akcje w domrej mierze, a one na drugi dzien ida np;--30% i to jest fer, a oni wiedza i sie smieja,mialem tak nie raz. duzo optymizmu Ci zycze Ty moja 'S bottom, a co bedzie zobaczymy,jakspadnie to dokupie pare tys.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CENTURION -0,51% 1,95 2025-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.