Mój drogi Tomie. Nadrobiłem troche zaległości na forum przeczytałem to i owo i wyszło mi ze ostatnio byłeś najwiekszym przypupasem chodzika. Osobiscie bardzo lubie jego wpisy, ale co bedzie z toba ? Jak chodzik zniknął to zostałes teraz sierotą dosłownie i w przenośni :-)