Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Normalnie panika :-)

Zgłoś do moderatora
To niech wychodzi. Płakać nikt nie będzie.
Tylko, że mają wychodzić przez wezwanie.
Rozumiem, że sporo środków na to pójdzie, ale pierwsze slysze, żeby przed jakimkolwiek wezwaniem kurs leciał na mordę.
Poczekamy na opinię Jakubasa.
Na razie to widzimy efekt paniki i wywalanie (na wszelki wypadek) .
W pakiecie poszly akcje po 8.40 ale nie widze sensu sprzedawania takiej ilosci akcji ponizej 8 zł. W końcu bądz co bądz ponad pół roku trwała konsola a przecież idzie lato do jasnej ciasnej i sezon sie dopiero zaczyna.
Robienie teraz syfu na kursie to piłowanie własnej gałęzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 20,30 2022-07-04 09:19:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.