śmieszą mnie te wasze trójkąty i czworoboki, linie psychologiczne, anemiczne..LUDZIE !!!..tak naprawde gdy przyjdzie jakies dobre/złe info (wskazania są na DOBRE), kurs poszybuje własnym torem.... radze kupować bo tanio, a do wiosny już tuż tuż
pozdrawiam