inwestorzy wchodza glosowanie nad ukladem za pare miesiecy coraz mniej papiera w obrocie obroty jako takie a jak sa to nie rosniemy a nawet spadamy ... albo ktos jescze zbiera papiero i tanimi srodkami trzyma kurs albo ... na gieldzie nie mozna byc niczemu pewnym i zeczywiscie jeszcze polecimy ponizej 0,95 ...choc ja obstawiam to pierwsze bo jakies te opory wyzej nierealne mi sie wydaja jezeli sie nie myle za tydzien znowu bedzie inwo o kolejnym udzialowcu ktory przekroczyl 5% :) cierpliwi musimy byc i do tego kwietnia spokojnie wyczekac