Na Poliszmacie gra inaczej się toczy. W grze jest Skarb Panstwa i czterech gigantów energetycznych. Ale kurs buja i daje zarobić.Jednak bardzo wielkie ryzyko moim zdaniem.
Jedno jest wspólne. I tu i tam NIE MA MOWY o tzw. INWESTOWANIU.
Chociaż prawdę powiedziawszy to o inwestowaniu można mówić w przypadku tylko tych, którzy kupują dla dywidendy wyłącznie . Kto myśli o zwyżkach ceny samych akcji to myśli dokładnie o spekulacji.